Workshop: Adventní věnec s P.odběl

Jste srdečně zvání na listopadový workshop s P.odbělem v úterý 27.11.! Venku to ještě tak úplně nevypadá, ale advent klepe na dveře. Uvážeme si společně věnec voňavý, smíšený, trochu rozcuchaný, přírodní, ale přesto sváteční. Domů si na váš rodinný stůl / na dveře / nebo jako dárek.
Vše potřebné – rostlinný materiál, svíčky, floristický materiál a pracovní nářadí budete mít k dispozici na místě.
Kapacita na workshop je omezená a je nutná rezervace předem na e-mailovou adresu info@mimokolektiv.cz
Cena za osobu je 920 Kč. 

Pop UP: Kvítka v bytě v mimokolektiv

Pro všechny milovníky květin a dobré kávy, sobotu odpoledne 10.11. si rezervujte pro nás! V poobědovém čase (od 13. hod) budeme hostit Kvítka v bytě! Kvítka nám ozelení celý ateliér pokojovkama, které si budete moci na místě zakoupit! Slečny z Kvítek navíc představí svůj brněnský květinový koncept a své nové květináče KERA.
Děkujeme za přijetí pozvání od našeho soudeda Traffic Coffee na náš pop up, dělají to nejlepší kafe v okolí a teď dokonce u nás v ateliéru! 
Celá akce je free a také kids friendly!

Fotoreport:

AniPromítačka v Olomouci v mimokolektiv

Projekce krátkých animovaných lehce "mimózních" filmů nejen o tom, jaké to je cítit se občas tak trochu mimo. Přijďte se podívat, že i animace se někdy může pěkně zbláznit. Akce je připravena neziskovou organizací AniPromítačka/AniScreen propagující nezávislý autorský animovaný film a PAF Olomouc 2018
Vstup zdarma! Kapacita omezena, některé filmy budou jen s anglickými titulky a nevhodné pro děti!)

Mimovýloha LIVE: Street Art Festival Olomouc

V rámci Streetartfestival budeme poslední pátek v měsíci hostit talentované výtvarníky, kterým jsme poskytli naši výlohu, jakožto platformu k oživení ulice. Do mimokolektivu zavítají Oliver Heller + Lukáš Martinek. O drinky nebo i malé občerstvení se postará Ztracená ulice, aneb hned vedle Traffic OKNO Coffee a z druhé strany ulice Muž přes palubu

Fotoreport:

Pugétování s P.odbělem

Srdečně Vás zveme na poslední workshop než prázdniny vypuknou, proběhne 28.6. od 17.00-19.00. Naučíte se nejen jak uvázat parádní pugét, ale třeba i věneček do vlasů. A to především z lokálních květin. Vše pod vedením olomoucké zahradní architekty Hany Bělařové a kol. působících pod značkou P.odběl.
Kapacita 10 osob, cena 550 Kč/osoba. Rezervace i platbu přijímame předem! Zastavte se k nám osobně do ateliéru+design shopu (Ztracená 32, Olomouc) a/nebo pište zde na FB do zpráv nebo na info@mimokolektiv.cz.Pro bankovní převod prosíme úvést do poznámky Worskhop pugétování + Vaše jméno a zaslat ji na účet 2001125832/2010.

Fotoreport:

PAST(V)A

Pro projekt Jsme ze stejné planety jsme si připravili instalaci inspirovanou italskou kuchyní. Připravte se na odpočinek a siestu! 9_6 13.00-19.00 VELKÁ BYTŘICE

Fotoreport:

Worskhop: Cobalt Blue

Nedělní workshop s Nelou Britaňákovou! Seznámíte s historickou technikou dekorování porcelánu kobaltem. Autorskou kresbu aplikujete na předem navržené porcelánové nádoby v přežahlém stavu. Každý účastník workshopu bude mít k dispozici 2ks menších nádob odlitých z porcelánu, které si cca týden po workshopu může vyzvednout ve vypáleném stavu u nás v ateliéru!

Kapacita 10 osob, cena 450 Kč/osoba. Rezervace přijímame předem, zastavte se k nám osobně do ateliéru+design shopu mimokolektiv (Ztracená 32, Olomouc) nebo pište na info@mimokolektiv.cz!

Fotoreport:

Open Gril

18_5 OPEN GRIL 18.00-22.00

Rádi Vás uvidíme večer 18_5 v mimokolektivu v rámci muzejní noci Olomouc. Přijďte si k nám popovídat o našich projektech, podívat se na produkty českého současného designu nebo si opéct něco na grilu. Mimo jiné budeme promítat krátké filmy o designu a architektuře. 
Tradičně bude k vidění aktuální výstava autorů českého designu!

Fotoreport:

Worskhop: 1+1=0 Zlín Design Week

Připravili jsme pro Zlín Design Week workshop, na kterém si budete moci vytvořit design vlastního dřevěného pravítka. Akce proběhne ve Zlíně na zámku, více informací na zlindesignweek.com.

Workshop: Umění lidem

15_4 14.00-17.00

Zveme vás na první letošní workshop pro veřejnost. Spojili jsme se s projektem Umění Lidem, který pořádá umělecké workshopy v dětských domovech, v domovech pro seniory, pracuje s handicapovanými a dalšími cílovými skupinami. Celým workshopem vás provede zakladatelka projektu Klára Schön.
Termín workshopu neděle 15_4 14.00-17.00.
Kapacita je 10 osob, cena 333 Kč/osoba.Rezervaci a platbu za workshop prosíme předem! Piště zprávou zde na FB, na e-mail info@mimokolektiv.cz nebo se zastavte osobně v ateliéru v ulici Ztracená 32! Budeme se těšit! m

Fotoreport: