Milano Design Week 2019

Milán v dubnu není jen o přehlídce designu na výstavišti Salone del Mobile, ale během týdne zaplní ulice, nádvoří a náměstí, i celé budovy města umělecké instalace světových designérů v rámci Fuorisalone.

Tak třeba příští rok v dubnu ciao!

Cena hejtmana Olomouckého kraje

Především díky velkému úsilí investorů vznikla povedená obnova původní zemědělské usedlosti v Ústíně, za což byla také v pondělí oceněna v soutěži Stavba roku 2018. Jsme moc rádi, že jsme měli možnost z části se na rekonstukci podílet a také se seznámit s milou paní investorkou.

Celý článek s více foto zde.

IQ+1 koncert

V půlce února k nám kluci z 8848 dovezli trochu syrového experimentu v podání skupiny IQ+1.

Tady jedna recenze: "Někde okolo tu může poletovat ve své kosmické lodi Sun Ra, ale o tomto vesmírném tělesu doposud nevěděl. Producentský team Milese Davise tuto cestu v raných sedmdesátých letech také neobjevil, řada dalších kapel se jí tehdy bála. Johann Sebastian Bach by tu odkaz své polyfonie hledal trochu déle, ale našel by ho ve stejném momentě, jako Jimi Hendrix místo pro svůj part z Machine Gun. Hildegarde von Bingen, Claude Debussy, Erik Satie či třeba John Cage by s tímto albem byli spokojeni stejně jako většina jeho současných posluchačů." - Jan Faix (Polí5) o albu IQ+1

náš fotoreport: